+48 61 250 56 78 kontakt@smartlean.pl
Audyty Lean

Audyty systemów zarządzania opartych na Lean Management

Prowadzone przez nas audyty - przygotowane były przez zespół 12 ekspertów z różnych krajów całego świata - stanowią unikatowy zbiór wymagań prowadzących do rozwoju organizacji w kierunku najlepszych praktyk i najwyższego poziomu światowego. Na unikatowa wiedzę ekspertów opracowujących audyty składa się wiedza z takich branż jak FMCG, chemii gospodarczej, chemii budowlanej, motoryzacji, lotnictwa, produkcji alkoholi, chemii przemysłowej czy konstrukcji stalowych.

Każdy audyt składa się z wielu pytań, te zaś z wielu, twardych kryteriów. Ocena jakiegokolwiek z naszych audytów jest tylko wstępem do proponowanych działań doskonalących, które często rozpisane są na wiele miesięcy czy nawet lat zapewniając kompleksowe wdrożenie filozofii Lean Management oraz wypracowanie uczącej się organizacji zdolnej do samodoskonalenia.

Jednocześnie gwarantujemy pełną dyspozycyjność w doradztwie Lean, tak by proponowane działania mogły zostać zrealizowane a organizacja naszego Klienta mogła przejąć kompletny know-how z każdej tematyki związanej z Lean Management i filozofią Kaizen.