+48 61 250 56 78 kontakt@smartlean.pl
Kariera

Stażysta Lean Manufacturing

Celem 3-miesięcznego stażu jest umożliwienie osobie bez doświadczenia we wdrażaniu Lean Manufacturing (lecz doświadczonej w pracy w przemyśle) nabycia umiejętności, które pozwolą efektywnie prowadzić warsztaty i pomagać klientom. Osoba, która ukończy staż z sukcesem będzie miała możliwość rozpoczęcia pracy na stanowisku konsultanta.

Stażysta będzie miał możliwość uczestniczenia we wszystkich aspektach działalności firmy, od kontaktów z klientem, poprzez pomoc w prowadzeniu szkoleń i warsztatów oraz wdrażanie projektów. Pozna narzędzia doskonalenia systemów produkcji: 5S, SMED, TPM, Kaizen, etc., oraz będzie służył pomocą w opracowywaniu nowych programów szkoleniowych.

Charakterystyka pracy:

  • Udział w szkoleniach, warsztatach i projektach wdrożeniowych.
  • Sporządzanie raportów i analiz, przygotowywanie programów szkoleń.
  • Częste podróże na terenie całego kraju.

Minimalne wymagania:

  • Ukończone studia wyższe.
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w przemyśle.
  • Duża komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi.
  • Duża energia i pragnienie pokonywania przeciwności.
  • Wysokie umiejętności analityczne.
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego

Aplikacje prosimy kierować na adres kontakt@smartlean.pl .

Konsultant Lean Management

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy ambitnych i otwartych osób do naszego zespołu. Osoby spełniające poniższe wymagania zachęcamy do kontaktu.

Opis Stanowiska:

– prowadzenie i nadzór projektów doradczych z zakresu Lean Management;

– prowadzenie warsztatów  i projektów szkoleniowych;

– rozwijanie nowych produktów i know-how firmy z zakresu Lean Management.

Oczekiwania:

– wykształcenie wyższe;

– przynajmniej 3 lata doświadczenia  na stanowiskach kierowniczych w firmie produkcyjnej i/lub usługowej zarządzanej wg. LM;

– lub przynajmniej 2 lat doświadczenia w firmie doradczej z zakresu Lean Management;

– praktyczna znajomość filozofii, metod i technik Lean Management;

– umiejętność przekazywania wiedzy i wysokie zdolności analityczne;

– prawo jazdy kat. B, praktyczna znajomość pakietu Microsoft Office;

– zaangażowanie w pracy, elastyczność i mobilność.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.