+48 61 250 56 78 kontakt@smartlean.pl
Szkolenia dedykowane
powrót (Narzędzia Lean Management)

Hoshin Kanri – kaskadowanie celów organizacji wg. Lean

Problem powiązania procesowego celów organizacji z celami poszczególnych działów oraz pracowników występuje niemal w każdej organizacji. Nasze szkolenie poprowadzi Państwa przez zupełnie nowy wymiar definiowania wskaźników. Dzięki wspólnym warsztatom wypracujemy dopasowany do misji i wizji organizacji spójny system wskaźników od najniższego do najwyższego szczebla organizacyjnego.

100% powiązania procesowego wskaźników.

Adresaci szkolenia

  • Administracja
  • Służba
    zdrowia
  • Produkcja
  • Logistyka
  • Usługi

Opis szkolenia

Przedsiębiorstwa oparte na strukturze silosowej coraz częściej pragną przeistoczyć się w przedsiębiorstwa zarządzane z perspektywy strumienia wartości. Problemem jest takie rozwinięcie strategii firmy na cele indywidualnych działów, a następnie pracowników, by osiągnąć jeden spójny cel, a w konsekwencji doskonałość operacyjną.
Podczas warsztatów pomożemy państwu zdefiniować czynniki sukcesu i poprowadzić proces tak, aby całe przedsiębiorstwo dążyło do jednego, wspólnego celu.

Będziemy wspólnie pracować na bazie misji i wizji przedsiębiorstwa aby określić spójne cele dla każdego działu, które na każdym kroku wspierać będą przepływ wartości z perspektywy klienta.
Zdefiniowana w ten sposób strategia organizacji stanie się potężnym narzędziem dla wzrostu zaangażowania pracowników oraz wydajności procesów wewnętrznych w organizacji.
Zbudowane wskaźniki przełamią tradycyjne silosy i spowodują, iż na każdym szczeblu działania wielu funkcji organizacji będą płynnie się zazębiać dając organizacji przewagę konkurencyjną.

czytaj więcej

Osoby do kontaktu

Karolina Kucińska

k.kucinska@smartlean.pl

537 990 346

Magdalena Białyńska

m.bialynska@smartlean.pl

732 706 346

Zostaw adres e-mail

Przedstawimy Ci kompleksową ofertę

Pozostałe szkolenia w tej kategorii