+48 61 250 56 78 kontakt@smartlean.pl
Szkolenia dedykowane
powrót (Narzędzia Lean Management)

Poka – Yoke

Jakość stanowi dziś nieodzowny element świadczonych usług czy oferowanych produktów. Jednak by zapewnić wymaganą przez klienta jakość produktu/usługi nie wystarcza już ciągła kontrola. Należy wbudować jakość w procesy, które realizowane są w procesie wytwarzania wartości. Poka - Yoke jest podstawowym narzędziem stosowanym w przemyśle w celu budowania takiego procesu, w którym niemożliwe będzie popełnienie błędu.

Redukcja błędów jakościowych o 95%

Adresaci szkolenia

  • Administracja
  • Służba
    zdrowia
  • Produkcja
  • Logistyka
  • Usługi

Opis szkolenia

Warsztaty opieramy na rzeczywistych problemach organizacji, wykorzystując narzędzia rozwiązywania problemów (Problem Solving) oraz cykl PDCA. Podczas warsztatów definiujemy przyczynę źródłową oraz generujemy możliwe rozwiązania. Cały proces doprowadzić ma do zapewnienia, iż problem ponownie nie wystąpi stąd niezbędne są działania nie tylko w sferze inżynierskiej lecz również w organizacyjnej.

Zastosowanie znajdują to umiejętności doskonalenia metod pracy (Job Methods) oraz właściwego instruowania pracownika do wykonywania pracy (Job Instructions). Z tego właśnie względu, chcąc efektywnie wdrożyć Poka - Yoke proces szkolenia często rozszerza się o szkolenia z w/w narzędzi optymalizacji procesów.

czytaj więcej

Osoby do kontaktu

Karlina Kucińska

k.kucinska@smartlean.pl

537 990 346

Magdalena Białyńska

m.bialynska@smartlean.pl

732 706 346

Zostaw adres e-mail

Przedstawimy Ci kompleksową ofertę

Pozostałe szkolenia w tej kategorii