+48 61 250 56 78 kontakt@smartlean.pl
Szkolenia dedykowane
powrót (Narzędzia Lean Management)

TWI – Job Methods

Warsztaty z zakresu Doskonalenia Metod Pracy (Job Methods), ukierunkowane są na usprawnianie narzędzi i metody pracy oraz ciągłą redukcje kosztów. Uczymy w jaki sposób rozpoznawać różne typy pracy oraz jakie pytania zadawać by znaleźć możliwe rozwiązania.

Można zwiększać wydajność jednocześnie zmniejszając obciążenie pracą dla pracownika

Adresaci szkolenia

  • Administracja
  • Służba
    zdrowia
  • Produkcja
  • Logistyka
  • Usługi

Opis szkolenia

Warsztaty rozpoczynają się od wstępu do TWI, które przybliży na ogół działań, historie oraz wyniki TWI. Kolejnym krokiem będzie prezentacja dobrego i złego sposobu wykonywania pracy, analiza marnotrawstwa oraz wykorzystanie metody czterech kroków doskonalenia procesów.

Uczestnicy poznają twarde metody, które doprowadzą ich do możliwości udoskonalenia każdego niemal procesu. Zwieńczeniem całych warsztatów będą realizowane udoskonalenia metod i narzędzi pracy
na procesach organizacji klienta. Dzięki temu nie tylko zdobyta zostanie wiedza na temat metody doskonalenia narzędzi i metod pracy ale również udoskonalone zostaną procesy w Państwa organizacji.
W efekcie zyski z inwestycji przyjdą wcześniej niż to Państwo oczekiwali.

W ofercie posiadamy moduł szkolenia zgodny z oryginalna metodologią (w kompilacji z pozostałymi modułami TWI tj, Job Instructions i Job Relations) trwający łącznie 5 dni oraz skrócony moduł dotyczący tylko Job Methods trwający 1 dzień.

czytaj więcej

Osoby do kontaktu

Karolina Kucińska

k.kucinskia@smartlean.pl

537 990 346

Magdalena Białyńska

m.bialynska@smartlean.pl

732 706 346

Zostaw adres e-mail

Przedstawimy Ci kompleksową ofertę

Pozostałe szkolenia w tej kategorii