+48 61 250 56 78 kontakt@smartlean.pl
Szkolenia dedykowane
powrót (Kultura Lean Management)

TWI – Job Relations

Warsztaty z zakresu Budowania Dobrych Relacji w Zespole (Job Relations), są podstawą Gemba Coachingu, a więc rozwijania umiejętności rozwiązywania problemów w zespole oraz zarządzania relacjami w zespole.
Stara prawda mówi: jakie relacje takie wyniki...

Tylu przełożonych właściwie podejmuje decyzje odnoszące się do relacji w zespole

Adresaci szkolenia

  • Administracja
  • Służba
    zdrowia
  • Produkcja
  • Logistyka
  • Usługi

Opis szkolenia

Podczas warsztatów przeanalizujemy wspólnie kilka case study a wykorzystanie metody 4 kroków budowania relacji w zespole pozwoli nam na właściwe określenie faktów i znalezienie właściwej drogi rozwiązania problemów. Poznacie Państwo proste i skuteczne metody rozwiązywania konfliktów oraz kreowania zaangażowania całego zespołu. Każdy z uczestników pozna fundamenty dobrych relacji oraz 5 podstawowych wymagań dla dobrego przełożonego. Poznamy jak radzić sobie z problemami pracowników z długim stażem pracy, jak wpływa komunikacja na rozwiązywanie problemów i co oznacza pozytywnie i negatywnie udzielona informacja zwrotna.

Każdy z uczestników określi swoje DNA motywacyjne i pozna analizę transakcyjną. Kończąc warsztaty, przeanalizujemy problemy uczestników oraz określimy typ temperamentów.

W ofercie posiadamy moduł szkolenia zgodny z oryginalna metodologią (w kompilacji z pozostałymi modułami TWI tj, Job Methods i Job Instructions) trwający łącznie 5 dni oraz skrócony moduł dotyczący tylko Job Relations trwający 1 dzień.

czytaj więcej

Osoby do kontaktu

Karolina Kucińska

k.kucinska@smartlean.pl

537 990 346

Magdalena Białyńska

m.bialynska@smartlean.pl

732 706 346

Zostaw adres e-mail

Przedstawimy Ci kompleksową ofertę