+48 61 250 56 78 kontakt@smartlean.pl
Nasz zespół

Marcin Stachowiak

Partner Zarządzający


Lean Expert, udoskonali wszystko co spotka na swojej drodze. Potrafi zmierzyć każdy proces. Kocha cyfry i fakty. W przeszłości reprezentant kraju
w karate, dziś dumny tata i mąż.

m.stachowiak@smartlean.pl

Sławek Pawlak

Konsultant


Perfekcjonista, uwielbia standaryzować by po chwili doskonalić te standardy. Były mistrz akademicki w wyciskaniu na ławce, nie ma dla niego wyzwań niemożliwych.

s.pawlak@smartlean.pl

Sebastian Stachowiak

Konsultant


Od wielu lat zaangażowany w procesy doskonalące w firmach z branży logistycznej i automotive. Potrafi dostrzec marnotrawstwo we wszystkim co go otacza i je eliminować. Prywatnie dumny tata, zdeklarowany akwarysta i miłośnik sztuki bonsai.

s.stachowiak@smartlean.pl

Jacek Lichwa

Konsultant


Trener, logistyk, zapalony praktyk Kaizen z wieloletnim doświadczeniem we wdrażaniu Lean Management „z ludzką twarzą” – dla każdego w organizacjach logistycznych, motoryzacyjnych i usługowych. Prowadził i inicjował międzynarodowe projekty wdrażania filozofii i kultury Lean w małych, rodzinnych firmach i wielkich koncernach. Miłośnik nart, żeglarstwa, off-road’u i zabytkowej motoryzacji.

j.lichwa@smartlean.pl

Sławomir Michałowski

Konsultant


Posiada 25-letnie doświadczenie w zarządzaniu produkcją i prowadzeniu międzynarodowych projektów w wielu krajach europejskich. Prywatnie kolekcjoner piór, miłośnik narciarstwa i dobrej literatury.

s.michalowski@smartlean.pl

Marek Wendland

Konsultant


Mistrz Excela.
Z mistrzowską precyzją przenosi specyfikę organizacji oraz wymagania szczupłych procesów na pliki zarządzające. Godzinami mógłby słuchać muzyki na żywo i rozmawiać
o nowinkach technologicznych.

m.wendland@smartlean.pl

Leszek Mikołajewski

Konsultant


Ponad dekadę zdobywał doświadczenie w branży motoryzacyjnej. Udowadnia, że Lean nie jest modą, tylko narzędziem generującym pieniądze. Podejście procesowe ma we krwi. Audiofil. Amator sportów wszelakich.

l.mikolajewski@smartlean.pl

Agata Michałowska

Konsultanat


W swoich działaniach skupia się na procesach produkcyjnych a przede wszystkim na pracownikach. Opierając się na zdobytej wiedzy z zakresu psychologii potrafi świetnie zbudować zespół, polepszyć komunikacje i zmotywować do działania. Prywatnie rowerzystka miejska i właścicielka biszkoptowego labradora.

a.michalowska@smartlean.pl

Marcin Szwyd

Konsultant


Jego motto to „Jedyną stałą rzeczą w firmie jest zmiana”.
Prywatnie mąż i ojciec dwójki dzieci, swój wolny czas spędza głównie na podróżach. Jest zapalonym żeglarzem ,interesuje się także wszelkimi nowinkami technologicznym.

m.szwyd@smartlean.pl

Natalia Bednarek

Menedżer ds. Procesów Biznesowych


Energiczna, uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do otaczającego ją świata. Na co dzień aktywna mama, która nie potrafi się nudzić. Z cierpliwością czeka na każdą błyskawice na niebie, aby uchwyci ją w obiektywie.

n.bednarek@smartlean.pl

790 434 034

Karolina Kucińska

Menedżer ds. Procesów Biznesowych


Pełna chęci do życia, ukierunkowana na cel i działania. Kobieta, z którą można konie kraść i beczkę soli zjeść. Nie skacze na widok pająków, dobrze zna wszystkie części “Ojca Chrzestnego", a jako trener personalny szczegółowo objaśni metody treningowe. Wieloletni pobyt poza krajem sprawił, ze pasjonuje się podróżami i językoznawstwem.

k.kucinska@smartlean.pl

537 990 346

Ewelina Olszewska

Projektant grafiki


Każdą wizualizację wykonuje z doskonałą precyzją. Dzięki niej projekty nabierają barw. Miłośniczka sztuki. Wolny czas spędza aktywnie, rozpoznając nowe szlaki rowerowe i fotografując przyrodę.

e.olszewska@smartlean.pl

Joanna Szrama

Specjalista ds. Kadr i Administracji


Wspiera nasze projekty od strony administracyjnej. To dzięki niej raporty, certyfikaty i inne materiały są zawsze na czas. Dla niej ważny jest zgrany zespół zarówno w pracy jak i na boisku. Każdą wolną chwilę poświęca na odkrywanie nowych miejsc i smaków.

j.szrama@smartlean.pl

61 250 5678