Szkolenie Waste walk

Waste Walk to analiza obszaru, na którym dodawana jest wartości do produktu z perspektywy klienta. Głównym celem Waste Walk jest identyfikacja marnotrawstwa i optymalizacja procesu. Dzięki Waste Walk analizujemy i poprawiamy procesy co przekłada się na efektywność pracy i elastyczność, zgodnie z wymaganiami klienta.

Tematy poruszane podczas szkolenia

Poruszane zagadnienia na szkoleniu dostosowane są do indywidualnych potrzeb klienta.
Jednak są tematy podstawowe takie jak:
– definicja wartości dodanej VA oraz czynności niedodających wartości NVA,
– definicja 7 głównych marnotrawstw,
– omówienie arkusza Waste Walk.

Szkolenie w praktyce

Waste walk jest wstępem do poprawy naszej efektywności.
Jak wygląda szkolenie z praktycznego punktu widzenia?
Po teoretycznym wstępie przechodzimy do praktyki, czyli wyjścia uczestników na wyznaczone wcześniej obszary. Waste Walk to identyfikacja marnotrawstwa NVA na rzeczywistym procesie. Uczestnicy notują wszystkie swoje uwagi i spostrzeżenia na specjalnie do tego przygotowanych arkuszach Waste Walk. Kolejny etap to zebranie wszystkich uzyskanych informacji na zbiorczym arkuszu celem ich omówienia i przygotowania planu działań.

Cel szkolenia

Celem szkolenia jest pokazanie uczestnikom czym jest Waste Walk, jak wiele marnotrawstw występuję wokół nas, jak możemy je identyfikować i eliminować.
Teoretyczna podbudowa połączona z praktyką spowoduję, iż każdy uczestnik po zakończeniu szkolenia będzie mógł realizować proces doskonalenia organizacji przy pomocy Waste Walk.

Dla kogo przeznaczone są szkolenia Waste Walk

Szkolenia Waste Walk dedykowane są dla całej organizacji, do pracowników, którzy odpowiedzialni są za optymalizację procesów, ciągłe doskonalenia i poprawę wskaźników organizacji.

Korzyści płynące ze szkolenia

Dzięki szkolenia z zakresu Waste Walk otrzymujemy pracowników, którzy potrafią identyfikować i redukować/eliminować marnotrawstwa oraz optymalizować procesy w firmie.

Zapraszamy do współpracy

Wypełnij formularz i skontaktuj się z nami w celu wdrożenia narzędzi lean management w Twojej firmie.